Namen en doorlopen klassen
Achternaam beginnend met "S"

     Geef fouten/aanvullingen door: (klik hier).

-aanduiding in cursief: geen klassefoto gemaakt-
     

          58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72
Mieneke (M.) van Santen                             1b      
Marjan (M.)    Stassen                                   1c
Sjoukje (S.)    Schaafsma                                1a 2a1 
Cees (C.P.)    Schaap 3h4 3h4                              
Edith (E.)    Schaap                                1c  
Leo (L.A.)    Schaap 1f 2h4 2h6 3b 3b 4B 5B 5b2              
Ruud (R.C.)    Schaap       1f 1b 2b 3b 3a 4B1 4B1 5B1          
Hans (J.W.)    Schachtschabel    1h 2h6 3b 4B 5B                  
Jan (J.J.)    Schachtschabel                               
Carla (C.) van der Schee                        1a     
Elsa (E.J.) van der Schee                  1c 2c 2h2 3h2 4A 5A
Dick Jan (D.J.)   Schipper 1f 2h4 2h5                      
Hanne (H.C.M.)   Schipper                 1c 2c        
Heleen (F.H.)   Schipper           1a 2a 3a 3b          
Peter (P.)   Schipper                         1c  
Ron (R.)   Schipper                       1b    
Wim (W.M.)   Schipper       1b 2b 3b 4B2 5B2            
Wim (W.)   Schippers                            
Margot (E.A.M.)   Schoenmaker               1b 2b 2a 3h1 4B1 5B1  
Henk (H.J.)   Scholten               1a 1d 2c 3h3 4B1 5B1 5B2
Sonja (S.)   Scholz                           1d
Mieke (W.G.)   Schonenberg   1h 2h6 3b                    
Janny (J.)   Schoon                       1b    
Harry (H.H.) van der Schoor         1b 2b 2a 3a 4B1 5B1         
          58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72
Wim (W.M.) van der Schoor    3h4                         
Marian (M.J.)    Schor   1g 2h5 3a   4A 5A               
Rens (R.)    Schot               1c 2c 2a 3h1 4B1 4B1  5B1
Jos (J.)    Schotman                           1c
Bep (E.)    Schouten     1g 2c 3b 4B 4B1 5B1            
Hennie (H.)    Schouten 3h4                          
Reinier (R.T.)    Schreuder                         1a  
Leonard (L.J.)    Schultze Kool                   1b 2h2  3h2 4B1 5B1
Ronald (R.)    Schultze Kool                     1d 2a2   4B 
Jan (J.H.T.) van  Schuppen   1h 1e                       
Nine (B.S.) van  Schuppen     1g                       
Frans (F.)   Schutter                        2a5 3? 4H
Ineke (I.)   Schuur                          1b  2a3
Ad (A.)   Sepp                     1d 2a2  2a1  3a1
Jan (J.C.)   Sepp               1a 1d 2c 2h3 3h3 4A 5A
Maarten (M.J.)   Sepp               4A 5A          
Annemarie (A.) van Seters 3h4                          
Frans (F.A.) van Seters       1b 2b 3b 4B2 4B2 5B2          
Jacques (J.) van Seters     1f 1c                    
Alexander (A.)   Siepman                     1a 2a2   4A
Koos (H.)   Sikkens         2a                  
Willem (W.A.)   Slikker           1a 1b 2b 2d 3c 4B1 5B1 5B1  
Kees (D.C.)   Slings         1b 1b 2b 2b 3b 4B2 5B2      
Rienk (Q.L.)   Slings     1g 1a 2a 3a 4B1 4B1 5B1          
Coby (C.)   Sloof                           1b
Gert (G.)   Sloof                       1b    
          58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72
Marja (M.)   Sloof                     1a 2a1 3a1   4B
John (J.) van Slooten                           4H
Lida (L.) van Slooten                   1d 2h4      
René (R.) van 't Slot                           1b
Ria (R.) van 't Slot                           4H
Joke (J.A.)    Sluiters         1b 2b 3b 4A 5A          
Jan (J.)    Sluman       4B                    
Nanno (N.)    Smidt                       2a1 3a1   
Anki (A.A.)    Smit   1h 2h6 2c 3b 3c 4B2               
Atie (A.)    Smit                       1c 2a1  3a1
Jan (J.)    Smit (1) 2h3 3h4                        
Jan (J.)    Smit (2)             1b              
Marinus (M.)    Smit                        4A 5A   
Martine (M.)    Smit                             1d
Piet (P.)    Smit                4A 4A 5A         
Remco (R.)    Smit                        1b    
Roos (T.R.)    Smit    1h       4A 5A               
Jan (J.)    Smith             1c 1d             
Dirk (A.J.D.)    Snelleman                 2c 3c 3h3 4A 5A  
Roeland (R.A.)    Solcer               1c 1b 2b 3h2 4B2 4B2  
Freek (W.F.)    Sonneveld         1c 2c 3c 3c 4B2 4B1          
Marijke (M.)    Spaans                        1a    
Nellie (P.E.)    Spaans         1a                    
Kees (C.J.)    Speets             3b 4B2 5B2            
Floor (F.)    Spek                     1a 2a4 3? 4H
          58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72
Jacob (J.D.)    Spijkerman       1c 2c 3c 4B2 4B1            
Ton (A.)    Staartjes             1b 1b            
Wil (W.)    Stangenberger                 1d 1a 2h1 3h1  4B1   
Joost (J.)    Starreveld                   1d 2h4      
Arie (A.J.) van der Steen                      3h3 4B1 5B1  
Marja (M.) van der Steen       1c 2c 3c 4B2 5B1             
Hendrik (H.)    Steenwijk     1g 2c                     
Ton (T.N.)    Steijn     2h5 3a                     
René (R.)    Stet                          4B2  5B2
Menno (M. IJ.)    Stiksma                          1c  
Nellie (P.)    Stins                 1d 1c 2h3      
Corrie (C.M.)    Stolk                           1d
Jan (J.)    Stolk                         1a  
Ernst (E.J.)    Storm 1f 1g                        
Yke Nanda (Y.N.) van Stralen         1c 2c 3c 4B2 4B1 5B1 5B1        
Joop (J.A.)    Strengers  x   x                          
Harry (H.) van  Strien                         2a5    
Ab-Jan (A.J.)   Strijker                     1b 2h2 3h2 4A 5A
Robert Jan   Struijk                   4B1          
Fred (F.)   Suurmond           1b   2b 3b 3b 4B2 4B1 5B1    
Jan Victor (J.V.)   Suurmond 1f 2h4 3h4 3a                    
Albert (A.)   Sweers                       2a3    
Wim (W.)   Swier                       1a    

       

Terug naar klassefoto's